Головна » Послуги з буріння » Буріння свердловин

Буріння свердловин

БУРІННЯ СВЕРДЛОВИНИ НА ВОДУ ДЛЯ БУДИНКУ ЧИ НА ДАЧІ

Буріння свердловини для води в приватному будинку  - наша основна послуга. Наша компанія пропонує буріння на воду свердловин і проведення води в будинок для всіх типів систем автономного водопостачання - індивідуального, суспільного, виробничого призначення.

Вам потрібна свердловина на дачі під ключ або окремі бурові і монтажні послуги? Ми вивчимо умови конкретної ділянки і запропонуємо найкраще рішення!

Ми пропонуємо комплексне буріння під ключ джерел на пісок або артезіанського типу. Буріння свердловин на питну воду - це створення та облаштування артезіанського джерела. Буріння свердловин на технічній воді проводиться «на пісок». У вартість входить аналіз ділянки з висновком про можливість буріння і водний баланс.

В ціну буріння свердловини включені:

  • буріння котловану;
  • монтаж обсадки;
  • установка насоса;
  • прокачування води до повного очищення;
  • складання технічного паспорта;
  • гарантія.

Якщо ви маєте невеликий котедж або дачу сезонного проживання, потреби у воді обмежені витратою до 1,5 м³/год, можна замовити буріння піщаної свердловини на питну воду і для технічних потреб, ціни можна запитати у наших спеціалістів.

Буріння свердловин для котеджу

Ви постійно проживаєте за містом, потрібна технічна і/або питна вода в заміському будинку, плануєте мати розвинену систему водоспоживання в котеджі або на дачі? Ми рекомендуємо пробурити джерело на вапняк продуктивністю до 3 м³/год, ціна послуги буріння на воду в цьому випадку буде залежати тільки від глибини свердловини.

Якщо у вас великий будинок або плани по розширенню заміської житлоплощі, то водозабір в приватному будинку повинен видавати підвищений дебет - ми допоможемо вам вирішити цю проблему.

При виборі свердловини на воду відразу визначитеся, навіщо вона потрібна. Є два варіанти - на пісок або вапнякову породу. Водозабір на пісок дешевше, але у неї менше термін експлуатації, якість води значно гірше, а продуктивність нижче. Якщо таку воду планується використовувати для пиття, потрібно поставити додатково якісне очисне обладнання.

Джерело на вапняк відрізняється високим дебетом, чистою водою, терміном служби близько 30 років. Додаткова установка водоочисного обладнання часто не потрібна. Перед бурінням водоносних свердловин можна порадитися з сусідами, щоб дізнатися, який тип водозабору вони використовують на своїй ділянці.

Фахівці порекомендують систему водоочищення після проведення аналізу води. Аналіз покаже хімічний склад води, на основі якого будуть надані рекомендації.

Вартість буріння свердловини в Києві та області

При замовленнях на буріння можна вибрати мінімальний пакет, куди входить тільки створення котловану без установки обладнання. Ви отримаєте джерело з погружним насосом, а решту обладнання зможете купити окремо. Ми рекомендуємо замовити комплексне буріння, куди входить повноцінна система водоподачі з установкою всього необхідного обладнання. У вас буде готова автономна система, яку не доведеться запускати вручну. Вона буде працювати постійно, забезпечуючи безперебійну подачу води в будинок.

Остаточна ціна облаштування свердловини залежить від її конструкції, глибини і умов буріння, встановленого водопідіймального обладнання.

Буріння побутових свердловин - це найкраще рішення для приватного будинку, куди не можна протягнути труби загальної системи водопостачання. Ви отримаєте цілорічну подачу чистої води в будинок з гарантійним обслуговуванням.

Гарантія 2 роки на "свердловини під ключ"

Наша техніка:

Буріння свердловин на воду

Свердловини "під ключ"

Монтаж обладнання та сервіс свердловин

Гарантія 2 роки

+38 (098) 90-90-901

+38 (096) 80-80-801

+38 (093) 59-09-999

GEOBUR Company © 2021. Privacy Policy