Головна » Послуги з буріння » Буріння свердловин » Буріння свердловин Київ та Київська область

Буріння свердловин Київ та Київська область

Чиста вода є необхідністю для повноцінного життя, чи то в квартирі, чи то в заміському будинку, чи котеджі. І якщо питання водозабезпечення житлових багатоквартирних будинків для кожного з мешканців вирішується комплексно за рахунок загального водопідводу, то для власників приватних будинків це питання лягає на їх плечі.

Буріння свердловини (скважини) для жителів будь-якого міста чи села України являється першочерговим завданням для комфортного повноцінного проживання. А забезпечити родину водою можна кількома способами:

 • Купувати бутильовану воду
 • Брати воду з криниці
 • Замовити буріння свердловини на воду  

І хоча останній спосіб являється більш серйозним та вартісним, саме буріння свердловини дасть вам і вашій родині постійне джерело якісної питної води для всіх потреб.

Які проблеми можуть виникнути при використанні води з криниці?

Зазвичай, криниці викопані багато років назад, ними могли користуватися ще діди-прадіди, а на той час облаштування таких споруд виконувалося методами, далекими від сучасних вимог. Тому криниці копалися не глибокі, і ніякий хімічний чи бактеріологічній аналіз води не проводився. А це означає, що вода могла бути не придатна для пиття, більше того – шкідлива для здоров’я.  Ну і звичайно, криничною водою не вийде забезпечити всі побутові потреби, бо повноцінне водозабезпечення будинку неможливе.

Свердловини являються сучасною альтернативою криницям та покупній воді. Якісні свердловини на воду, які бурить наша компанія, - це повний комплекс робіт по вишукуванням, бурінню та облаштуванню свердловини.

Буріння свердловин Київ та Київська область ціна

Ціна на буріння свердловини залежить від багатьох факторів. Основні – це:

 • Місце розташування свердловини (карта ґрунтів, водоносний горизонт та інші геодезичні показники)
 • Глибина свердловини
 • Облаштування свердловини
 • Насосне обладнання, яке рекомендується використовувати згідно з нормативом споживання води вашою родиною
 • Водопідвід та схема водопостачання будинку

У будь-якому разі, при замовленні послуг на буріння свердловини, ви отримаєте повну та вичерпну консультацію. Наш спеціаліст уважно вивчить місцевість та геологію, також можна зібрати інформацію у сусідів щодо якості води на тих чи інших глибинах їхніх свердловин. Ми розробляємо кошторис та  узгоджуємо його з замовником. Після чого бригада досвідчених бурильників виїздить на ділянку в обумовлений день та виконує буріння свердловини.

Етапи буріння свердловини від компанії ГЕОБУР:

 • Аналіз місцевості та визначення глибини водоносного горизонту
 • Бурильні роботи на ділянці
 • Облаштування свердловини: встановлення кесону для запобігання обмерзання свердловини та ізоляції від грунтових вод
 • Встановлення насосу для свердловини та гідроакумулятора для безперебійної подачі води до будинку згідно з нормами споживання та потребами родини
 • Проведення водопроводу та розведення системи водо подачі по будинку
 • Підготовка документів, паспорту на свердловину та отримання гарантії від нашої компанії

Які особливості буріння свердловини в Київській області

У Києві та області найбільш розповсюджені такі водоносні горизонти: Полтавський, Харківський, Бучацький, Сеноманський та Юрський горизонти. Кожен з них характеризується своїми властивостями та показниками. В залежності від того, де саме розташований об’єкт, досвідчені спеціалісти з буріння на воду вже мають план буріння, знаючи характеристики грунтів та водоносного шару.

Довіряйте тільки перевіреним та досвідченим спеціалістам з буріння, і тоді ви отримаєте якісну свердловину в короткий термін та матимете змогу забезпечити себе та родину якісною питною водою на багато років.

Наші роботи з буріння свердловин >>>

Буріння свердловин на воду

Свердловини "під ключ"

Монтаж обладнання та сервіс свердловин

Гарантія 2 роки

+38 (098) 90-90-901

+38 (096) 80-80-801

+38 (093) 59-09-999

GEOBUR Company © 2021. Privacy Policy