Головна » Послуги з буріння » Буріння свердловин » Буріння свердловин по граніту. Гранітні свердловини

Буріння свердловин по граніту. Гранітні свердловини

Наша Україна багата на різні породи та геологічне розмаїття. Кожен регіон та область характеризуються своїми властивостями грунтів, водоносного шару та специфіки щодо буріння свердловин. Але, де б ми не жили та звідки б не були наші клієнти, кожна родина цікавиться бурінням артезіанської свердловини. Цей спосіб отримання води здатен забезпечити чистою питною водою всю родину. Якість води напряму залежить від глибини свердловини та геологічних показників. Якщо при виконанні буріння не вдається одразу отримати придатну для пиття воду, що відповідає показникам згідно держстандарту, потрібно планувати систему водоочистки.

Області України, де водоносний шар залягає у граніті, характеризуються більш складним способом буріння та облаштування свердловин. Поки бурова машина досягне глибини води (гранітний горизонт), потрібно пробурити близько 30-50 метрів вглиб. Зазвичай верхні шари грунту – це пісок, глина, вапняк, піщаники.

Якісна техніка здатна швидко та чисто виконати бурові роботи у будь-яких умовах. Тому наша компанія використовує тільки сучасну та професійну бурильну техніку, високоякісні насоси та гідроакумулятори, та пластикові чи металеві труби.

Буріння свердловин Житомирська область, Вінницька обл., Хмельницька обл., Черкаська обл. характеризуються наявністю гранітних шарів.

Буріння артезіанських свердловин чи свердловин на пісок (неглибоких) у інших областях (Полтавська обл., Чернігівська обл., Харківська обл., та інші) частіше за все проходить по піщаним породам, глині та вапняку.

Кожен вид свердловин має свої плюси та мінуси, але у будь-якому випадку на вашій ділянці можна облаштувати якісну сучасну свердловину з безперебійною подачею води до будинку чи дачі.

Геологічна будова України

Артезіанська свердловина по граніту

Такі свердловини вирізняються складністю та глибиною буріння, але вода, здобута з гранітних нетрів, має більш високу якість та дуже часто не потребує додаткової очистки та фільтрації.

До гранітних залягань не дістають стічні, дощові та поверхневі води, тому такі свердловини не забруднюються ззовні та не залежать від природних зовнішніх факторів.

Ще однією особливістю є те, що для таких свердловин, виконаних на граніті, не потрібно використовувати трубу для фільтрації. Цю роботу виконує природний матеріал – граніт.

Способи буріння свердловини по граніту

Для початку буріння потрібно правильно оцінити геологічну обстановку та розробити план буріння на глибину. Якщо ділянка дозволяє заїзд спеціальної техніки, то використовуються механізована бурильна установка, оснащена надміцним буром та пневматичним устаткуванням. Якщо проїзд ускладнений, то наша компанія використовую МГБУ (малогабаритну бурильну установку).

Найчастіше використовується ударно-обертальний спосіб буріння, який забезпечують гідравлічні та пневматичні ударні установки.

Для буріння свердловин на граніті потрібно мати досвід роботи та професійну техніку. Тому звертайтеся завжди до спеціалізованих компаній, які надають послуги саме по вашому регіону та розуміються на топографічних особливостях місцевості.

Наша компанія ГЕОБУР надає професійні послуги з буріння свердловин будь-якої складності, у тому числі і в граніті. Дзвоніть нам, щоб отримати вичерпну консультацію щодо буріння свердловини на вашій ділянці, незалежно від того, де ви проживаєте. Ми працюємо по всій Україні!

Буріння свердловин на воду

Свердловини "під ключ"

Монтаж обладнання та сервіс свердловин

Гарантія 2 роки

+38 (098) 90-90-901

+38 (096) 80-80-801

+38 (093) 59-09-999

GEOBUR Company © 2021. Privacy Policy