Головна » Послуги з буріння » Буріння свердловин » Буріння свердловин Вінницька область

Буріння свердловин Вінницька область

Буріння свердловин на воду включає такі основні етапи:

  • Вибір ділянки для буріння, аналіз грунтів та водоносного горизонту
  • Буріння свердловини на воду на заплановану глибину
  • Встановлення кесону та обсадних кілець
  • Монтаж насосу та гідроакумулятора для безперебійної подачі води до будинку
  • Облаштування водопроводу та підвід води до будинку
  • Видача документів: паспорт свердловини, гарантійний талон та інформація щодо сервісного обслуговування.

Буріння свердловини Вінницька область

Кожен регіон України відрізняється своїм ландшафтом, геологічними показниками та глибиною залягання води. Тому при правильному підході до буріння необхідно брати до уваги і геологічну ситуацію.

Вінницьку область прийнято ділити на північно-східну частину та південно-західну.

Північно-східний регіон Вінницької області характеризується заляганням граніту. Але є частина глинистих та піщаних порід, які передують гранітним заляганням. Також вони можуть бути маловодні. Інша частина являє собою гранітний горизонт, багатий на воду, але складний для буріння.

Буріння свердловини гранітний горизонт

Це досить складний технологічний процес, що вимагає використання спеціальної бурильної техніки. У нашій компанії ГЕОБУР є така техніка, тому ми швидко та просто виконуємо буріння свердловин і на складних ділянках.

Особливості буріння свердловини по граніту

Оскільки гранітні залежі знаходяться в основному на глибині 30-35 метрів, то для буріння по граніту використовується спеціальна техніка, а от обсадні труби використовуються тільки до граніту. Фільтри не застосовуються, оскільки в таких каменистих породах якість води висока, а механічні домішки мінімальні.    

Південно-західний регіон Вінницької області

Ця частина Вінницької області характеризується вапняковими та піщаними грунтами. Така особливість сарматського водоносного горизонту.

Тому і підхід до буріння слід використовувати дещо інший. Оскільки така карта грунтів має досить м’яку структуру, свердловини повинні бути більшої глибини, щоб забезпечити якісну воду. Середня глибина свердловини у Вінницькій області складає 50-60 метрів. Свердловини (скважини) більш високої складності можуть досягати 150 метрів. Такі свердловини вимагають особливого підходу, використання труб різного діаметру, та підбору спеціальної конструкції. Дані свердловини можуть буритися не на одну трубу, а на дві, чи три.

Але якими б складними умовами не відрізнявся той чи інших регіон, наші спеціалісти працюють по всій Україні і ми знаємо, як забезпечити якісною водою кожну родину! Робимо свою роботу професійно, швидко та за прийнятною ціною.

Наші роботи з буріння свердловин >>>

Буріння свердловин на воду

Свердловини "під ключ"

Монтаж обладнання та сервіс свердловин

Гарантія 2 роки

+38 (098) 90-90-901

+38 (096) 80-80-801

+38 (093) 59-09-999

GEOBUR Company © 2021. Privacy Policy