Головна » Послуги з буріння » Буріння свердловин » Буріння свердловин Житомирська область

Буріння свердловин Житомирська область

Буріння свердловини на воду – першочергове завдання для кожної родини, яка купує чи будує власний будинок. Використання води з криниці аж ніяк не вирішує проблеми повноцінного водозабезпечення, тому власна артезіанська свердловина є найбільш вдалим рішенням.

Як обрати компанію, якій довірити буріння свердловини?

Буріння свердловини відгуки – задайте такий запит та отримаєте інформацію щодо тієї чи іншої компанії даної спеціалізації. Ми з гордістю ділимося і відгуками наших клієнтів, і нашими об’єктами по всій Україні.

Ще один фактор: наявність потрібного автопарку бурильних установок та власних бригад бурильників. Наша компанія ГЕОБУР володіє всією необхідною технікою для буріння артезіанських свердловин – від стандартних бурових машин на базі ЗІЛ та МАЗ, а також малогабаритною бурильною установкою (МГБУ), яка використовується на ділянках без можливості під’їзду.  

Досвід роботи – значущий фактор для вибору тієї чи іншої компанії. Ми працюємо на ринку бурових послуг вже більше 10 років. За цей час пробурили сотні кілометрів грунтів та забезпечили водою тисячі родин. Працюємо по всій Україні!

Характеристика буріння свердловини Житомирська область

Цей мальовничий український регіон розміщений на кам’янистій породі гранітного щита. Згідно геологічної карти глибина залягання гранітних порід становить близько 50-55 метрів. До цього грунти мають піщану структуру, тому вода на меншій глибині, частіше за все, не якісна та потребує суттєвої доочистки.

Але в глибоких свердловинах по граніту вдається добурити до якісної води, яка може використовуватися для пиття. Хоча буріння глибокої свердловини по граніту завжди затратніший процес, ніж стандартна скважина на 30-40 метрів.

Одним з небезпечних факторів при бурінні свердловини в Житомирі чи Житомирській області є те, що на невеликих глибинах проміж піску, глини та піщанику можуть траплятися кам’яні породи, валуни та глиби до метру у діаметрі. Це становить неабияку загрозу для бурильної техніки, тому досвідчені спеціалісті знають всі нюанси буріння у кожному регіоні, де працюють.

Довіряйте тільки кращим спеціалістам по бурінню свердловин, таким як наша компанія, і ви отримаєте якісну свердловину у визначений термін та за доступною ціною! Працюємо по всій Україні.

Буріння свердловин на воду

Свердловини "під ключ"

Монтаж обладнання та сервіс свердловин

Гарантія 2 роки

+38 (098) 90-90-901

+38 (096) 80-80-801

+38 (093) 59-09-999

GEOBUR Company © 2021. Privacy Policy